ADN Solutions +51 973 817 332 Lima - Av. La Molina #805 Of. 10 - 3er Piso - La Molina logotipo andsolutions Lima Chiclayo Piura Pucallpa

¿Por qué confiar en certificado adnsolutions prueba adn paternidad?

certificado adnsolutions prueba adn paternidad

Acreditación

Respaldo de AABB Accredited y College of American Pathologists (CAP) para mayor veracidad de nuestros resultados.

Somos Peritos Especialistas en Biología Molecular y Genética, registrados, colegiados y habilidatos. Nuestras pruebas de ADN forense son aceptadas en el Poder Judicial.

velocidad cohete adnsolutions prueba adn paternidad

Rapidez

Los resultados se entregan a partir de los 15 días de ingresado al laboratorio.

Los resultados serán notificados de inmediato a las partes interesadas, según sea el caso Privado o Judicial.

precision adnsolutions prueba adn paternidad

Precisión

Analizamos 24 Marcadores Genéticos (Recomendado por la comunidad científica internacional), sin recargo adicional. A mayor cantidad de Marcadores analizados, mayor precisión de los resultados con total transparencia y veracidad

seguridad escudo adnsolutions prueba adn paternidad

Seguridad

La información obtenida se mantiene Segura Bajo Custodia, y se maneja con total privacidad y confidencialidad en todos los casos.

precision adnsolutions prueba adn paternidad

Código de barras

Somos los únicos en usar identificación por código de barras que evita errores por cambios de resultados, muy visto en varios otros lugares que carecen estas herramientas de control y seguridad.

Somos los únicos en usar identificación por código de barras en perfiles genéticos, porque brinda SEGURIDAD y evita el cambio de resultados, por eso son auténticos.

seguridad escudo adnsolutions prueba adn paternidad

Controles de Calidad

Realizamos Controles de Calidad Internacional INTERLABS para validar la veracidad y contundencia de todos nuestros resultados.

seguridad escudo adnsolutions prueba adn paternidad

Asesoría Legal

Se brinda asesoría legal jurídica GRATUITA, para que vea su caso analizando las mejores alternativas legales disponibles y pueda tomar una decisión correcta con prontitud.


Tipo de pruebas

test analisis prueba de adn anonima legal privada adn solutions

Paternidad Anónima/Legal

 • Anónima: No requiere documentos de identidad.
 • Legal: Sí requiere documentos de identidad.

test analisis prueba de adn judicial adn solutions

Paternidad Judicial

 • Esta prueba es requerida por el PODER JUDICIAL / FISCALÍA.

test analisis prueba de adn hermanidad adnsolutions

Test Prenatal No Invasivo NIPT

 • Determina si el bebé en camino está libre de alguna alteración cromosómica o aneuploidía.
test analisis prueba de adn abuelidad adnsolutions

Test de Compatibilidad Genética - Portadores

 • Examina el riesgo de concebir un niño con una enfermedad genética.

test analisis prueba de adn hermanidad adnsolutions

Prueba de Cariotipo

 • Test para reconocer del sexo de una persona, descartar algunas alteraciones cromosómicas como el Síndrome de Down.
test analisis prueba de adn abuelidad adnsolutions

Detección de Cáncer

 • Secuenciación NGS del ADN (Secuenciación de Próxima Generación).

Soluciones Definitivas en ADN. Más Servicios...
Uñas, Cabellos, Semen, Cepillo Dental y Más...


Acreditaciones de lo mejor de la Industria

acreditacion adnsolutions prueba adn paternidad

Accredited

Este es el estándar de oro de las pruebas de filiación de ADN. Estamos totalmente comprometidos a seguir los procedimientos de laboratorio acreditados, que ofrecen un nivel sin igual de calidad y confianza a quienes confían en nuestros servicios de pruebas.

cap adnsolutions prueba adn paternidad

College of American Pathologists

Elegimos participar en los protocolos de prueba CAP para ayudar a validar nuestro sistema de calidad y mantener la acreditación.

Membresías

 • Miembros de la ISFG.
  • International Society for Forensic Genetics.
 • Miembros del GHEP-ISFG.
  • Grupo de Habla Española y Portuguesa de ISFG.
 • Miembros de la SLAGF.
  • Sociedad Latinoamericana de Genética Forense.

¿Tienes dudas?

¿Necesita Asesoría?

Puedes comunicarte con nosotros. Asesoramos gratuitamente tu caso con nuestra experiencia profesional y especializada en Biología Molecular y Genética Forense, pruebas de filiación, hermandad, abuelidad, tío-sobrino, exhumaciones, homologaciones e infidelidad. También en Genética Médica, cariotipo, test prenatal no invasivo(NIPT), detección de cáncer, etc.

La información es totalmente confidencial y reservada.

test analisis prueba de adn telefono llamar

Kui inimesed otsivad ennetähtaegset krediiti, jõuavad nad tavaliselt palgapäeva ette, teie essee lause ja ka muud sügavat muret parandavad võimalused. Tavaliselt on need eelmised hotellid. Siiski on ka teisi tasude järkjärgulisi võimalusi.

Finantstooted, kuna seda tüüpi Bring up-date pakub, on suurepärane vahend inimestele, kellel peaks kiiresti raha saama. Allpool postitate reguleeritava sõnasõna ja teil on ka suuremad teenustasud võrreldes sularaha ettemakse või automatiseeritud lausega teie essee tiitrites.

2. Kiire väljamakse

Ei ole vaja jääda rahulikuks, jättes sissetulekute suurendamise vahele, sest kreditex annab varakult laenud raha kätte lühikese aja jooksul pärast kinnitamist. Raha saate kätte ka pärastlõunal, mil taotlete. Sel põhjusel, et finantseerimismenetlus on täiesti paberivaba ja samuti võite Internetist hankida peaaegu igasuguseid lehti. Siiski ei ole vaja laenu andva asutuse harukontorit vajaliku voodipesu käivitamiseks hankida. See aitab kaotada transformatsiooniaega ja muudab ravi sujuvamaks. See võib olla tark otsus kõigile, kes naudivad kiiresti sularaha, kuid ei soovi endale lubada suuri tasusid ja kulusid, mis on seotud palgapäevaga, automatiseeritud fraasiga ja ka muu suure sooviga paigalduskrediidiga.

3. Paindlik tagasimakse tähtaeg

Varajased pausid on viis ootamatute kulutuste rahuldamiseks, kuid selleks on vaja teha võrdseid makseid. Suur hulk finantsasutusi, kes seavad olenevalt maksejõust reguleeritavad arveldusperioodid, mis aitavad üksikisikul laenu hästi kontrollida. Saate osta palju ametiaegu, näiteks lühikesi väljasõite, mis aitavad kiiremini tasuda, või oma rahaliste soovide täitmiseks. Lühike ametiaeg on neile, kes kannatavad suurenenud kasumi all, sest pikaajaline periood töötab teie jaoks väiksema kasumiga.

Individuaalne edasiliikumine algab mõne muu probleemiga, nagu oleks teie rahaline koht, krediidiajalugu ja algav voog. Parima termini valimine nõuab hoolikat hindamist ja alguskomponenti. Sageli võite valida avaldise kogusummast ja alustada väikseimaid kehtivusaja piiranguid. Kiired ametiajad nõuavad sageli kõrgemaid regulaarseid EMI-sid, samas kui suured tähtajad vähendavad EMI-sid.

Bigbank Lisaks sellele, et olete kindel, et saate uute EMI-de eest maksta, peate teadma ka tulemusi, mis tulenevad oma finantsklassist edasi liikumisel. Sellegipoolest võib uute edusammude varakult tasumine avaldada kahjulikku mõju mis tahes krediidireitingule. Regulaarsete tunnikulude ja finantskasutuse vähenemise konkreetsed tulemused kaaluvad sageli selle väljakutse üles. Pealegi võib varakult edasiliikumise tasumine aidata saada majanduslikult tasuta vastuvõttu enne seda, kui saate või muidu. Uurige kindlasti oma edusamme, et saada teavet elektri ettemaksu tagajärgede kohta.

neli. Paberivaba arvutitarkvara

Omades paberivaba tarkvara, mida saab teha hüpoteeklaenuna nii kodust kui ka kontorist mugavalt. Samuti saate nii oma seadmega kui ka kaasaskantava seadmega elektroonilises vormingus salvestuslehti vaadata. See välistab vajaduse külastada nii sisseehitatud kui ka tavalisi pangakontoreid, lisaks säästab see teile tund aega. Lisaks on see parim viis röövimise ajal reageerivate maksufailide salvestamiseks. Enamikul paberivabadel finantstoodetel on ranged spetsiifilised stabiilsused, et tagada eksklusiivsete ja alustavate majandusdetailide turvalisus.

Teine, mis hõlmab paberivaba finantstooteid, on see, et neid käsitletakse tegelikult kiiremini kui klassikalise krediidiga. Internetipangad saavad näidata, kes te olete, ja alustada krediidiskoori esimestel minutitel, et avada kiiremini. Lisaks esitavad nad sageli vahetuid alternatiive ja algatavad varajasi väljamakseid. See võib aidata teie lähedal koheselt rahalisi naudinguid nautida.

Iga paberivaba hüpoteeklaen võib olla hõlpsasti transporditav ja odav viis uue lühiväljenduse rahaliste soovide leidmiseks. Olenemata sellest, kas vajate sissetulekut äkilise tasu saamiseks või täiesti uue mootori valimisel, võib paberivaba laen olla inimese jaoks täielik vahend. Valige kindlasti standardne pank, mis pakub konkureerivaid soovikulusid ja mitmekülgseid tehinguperioode. Ärge unustage, et tavaliselt on hea tase enne valiku tegemist uurida paljusid pangaasutusi. Märkimisväärseimad hüpoteeklaenu andvad finantsasutused on tema tasude ja tasude kohta tegelikult selged ning pakuvad viivitamatut ja kiiret protseduuri individuaalse edasiliikumiseks.

Kiire edasiliikumine viitab sageli kestusele, mis võimaldab teil pärast tarkvaraprogrammi, heakskiidu ja sissemakse alustamist raha saada. Kuigi seda fraasi võiks ka parandada, kaasates pangad, kes pakuvad kiireid laenuvõimalusi, teised aga esitavad sularaha ettemakse või isegi arvutipõhiseid lausekatkestusi suurte arvete ja alguskuludega. Seega, kui leiate veebis lihtsa edasiliikumise, peate nägema suurt erinevust.

On palju pangaasutusi, kes reklaamivad Internetis kiiret arengut, näiteks vanamoodsad pangad ja alustavad uuspanku. Tõepoolest, seda tüüpi finantsasutused võivad taotluse kiiresti lahendada ja annavad teile raha kaasa, kui arvestada professionaalse ajastu hilisemat populaarsust. Kuid kõigepealt võta arvesse avastades, kui kiiresti ümber kiire paranemine on laenu andva asutuse protsess seoses raha jagamisega, kui vajate oma. Kõik pangaasutused vajavad raha laekumiseks väikest arvu muud äriaega pärast seda, kui nad on kinnitanud, mida te teete, ja alustavad uue edenemise tarkvaraprogrammiga.

Kui otsite kiiret edenemist ootamatute kulude katmiseks, siis tasus kindlasti enne teatud panga valimist teiega võimalused läbi vaadata. Veenduge, et kinnitaksite Trustpiloti kontod, mis koguvad kolmandat osa, ja avastage, kuidas kaaslastel minevikus kõige lihtsam oli. Samuti kavatsete teha konkreetseks laenuandja annab mõistliku parendamise limiidi ja algab aprill maht ning ka krediidirühma unikaalsed koodid, et saaksite minna.

Näiteks kui otsite kiiret edasiliikumist, mida kompenseeritakse teie raha ettemakse tegemisest eemal, leidke Ron ExtraCashi leiutis. Selle konkreetse laenuandja puhul ei kuluta te kunagi soovi, sest parendus võetakse lingitud pangakontolt kiiresti välja tulevase neljapäeva jooksul (või kohalikul pangakontolt, et parandada algavat päeva, kui teil on null määratud sularaha ettemakse).